PROMER ENGINEERING

loading PROMER ENGINEERING

 

PROMER Müşavirlik Mühendislik hem kamu, hem de özel sektörden müşterilerine kapsamlı mühendislik ve müşavirlik hizmetleri veren bağımsız bir teknik müşavirlik ve mühendislik firmasıdır.
PROMER, yenilikçi teknolojileri sürekli takip eden ve sahip olduğu en son versiyon tasarım ve detay araçları ile yürürlükteki ulusal ve uluslararası bütün standartları kullanabilme yeteneği sayesinde alternatif çözümleri en ekonomik ve uygulanabilir detaylarla üreterek müşteri memnuniyetinin sağlanmasına büyük önem vermektedir.

 

PROJELER


 • Lapseki Altın Madeni Mühendislik Çalışmaları

  Lapseki, Çanakkale, Türkiye


 • 2x255 MW Soma Enerji Santrali

  Manisa / TÜRKİYE


 • Hassyan 4x600 MW Enerji Santrali

  Dubai/B.A.E.


 • El Beida Çimento Fabrikası

  El Beida / CEZAYIR


 • Xuan Thanh Çimento Fabrikası

  Vietnam


 • Petrokimya Tesisi Sosyal Binaları

  South Yoloten / TÜRKMENİSTAN


 • Anamur Atatepe Sosyal Tesisleri

  Mersin / TÜRKİYE

HABERLER

   
PROMER ENGINEERING background image
It measures 26mm in height and 14.5mm crossways. The watch has ten diamonds jutted over the rolex replica sale. The gold bracelet has a length of 6.5 inches. White gold is used in the manufacture of this watch. rolex replica have cornered the niche for upmarket watches that are different from more traditional Swiss watches. rolex replica uk stand out from other watches because of Rado's use of new, modern materials and striking design. Rado were the first to produce the world's first rolex replica; the DiaStar. If you're looking for a top rated, beautiful watch that's a little different to other comparable watches, then you should take a look at the current collection of hublot replica uk. I love Rado watches because of the unusual, modern materials that are used. rolex replica uk are made from materials such as scratch proof ceramic, caoutchouc and Hard Metal.