Açık Pozisyonlar

Kariyer

Promer olarak, verdiğimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin, çalışan personel ve proje gruplarının kalitesiyle doğrudan ilişkili olduğunun farkındayız. Nitelikli, araştırmacı, yaratıcı insanları bünyemizde barındırmayı, ekip çalışması ve dayanışmanın esas olduğu bir çalışma ortamı yaratmayı kendimize bir hedef olarak seçtik.

Siz de bu ekip çalışmasında yer almak isterseniz, aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Başvurunuz en kısa sürede değerlendirilecek, ekibimizde size uygun pozisyonlar gündeme geldiğinde başvuru sırasında verdiğiniz bilgiler ile size ulaşılacaktır. 

Genel Başvuru İçin Tıklayınız

Gençler İçin Promer Deneyimi

Promer'de Staj Nasıl Yapılır?

Promer Mühendislik olarak Şirketimizde ofis stajı yapmak isteyen başarılı üniversite öğrencilerini potansiyel çalışma arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Şirketimizde staj yapmak için her yıl Ocak – Mayıs ayları arasında açılacak linkte yer alan formu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Bölüm kontenjanlarımız her yıl Mayıs ayında internet sayfamızdan duyurulacaktır. 

Staj Başvurusu İçin Tıklayınız

Genç Kuşaklara İnanıyoruz

Promer'den Nasıl Burs Alabilirim?

Promer Mühendislik olarak gelecek kuşakların yetişmesi için üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu doğrultuda ihtiyaç sahibi ve başarılı üniversite öğrencilerine burs sağlıyoruz. Şirketimizden burs talep etmek için linkte yer alan başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Ayrıca bursiyerlerimizi Promer ailesinin bir parçası olarak görüyor ve şirketimizde gerçekleştirilen çeşitli etkinliklere onları davet ediyoruz. Burs talepleri her yıl Eylül ayında değerlendirilmektedir.

Burs Başvuru İçin Tıklayınız