HAKKIMIZDA

PROMER Müşavirlik Mühendislik yurtiçi ve yurtdışında, Meksika'dan Çin'e kadar yayılan; müşterilerine kapsamlı mühendislik hizmetleri veren bir müşavirlik ve mühendislik firmasıdır.

PROMER; sahip olduğu en son versiyon tasarım ve detay araçları ile yürürlükteki ulusal ve uluslararası bütün standartları (Euro Code, BS, DIN, UBC, SNIP) kullanabilme yeteneği sayesinde alternatif çözümler üreterek en ekonomik ve uygulanabilir detaylarla müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Enerji Santralleri, Maden Tesisleri (altın,bor vs.), Kimya Sanayi, PetroKimya Sanayi, Çimento Fabrikaları, Baca Gazı Arıtma sistemleri konularında derin tecrübeye sahip PROMER Müşavirlik Mühendislik tarafından sunulan temel hizmetler:

 • Mimari Tasarımlar
 • Endüstri Yapıları Mühendislik Hizmetleri
 • Müşavirlik ve Kontrolluk Hizmetleri
 • Alt Yapı Tasarımları
 • İnşaat Yönetim Hizmetleri
 • Fizibilite Hizmetleri
 • Saha Süpervizörlükleri

Disiplinli ve koordinasyonlu çalişma prensipleri konularinda uzman kadrosu ile bütün projeleri zaman çizelgesine uyarak ve belirlenen bütçelerde tamamlamanin haklı gururunu taşıyan PROMER Müşavirlik Mühendislik'in en büyük kanıtı, sektöründe önde gelen firmalara uzun yıllar hizmet vermesidir.


ISG POLİTİKAMIZ

YÜRÜRLÜKTEKİ MEVZUATA UYGUN OLARAK ALINAN TEDBİRLERLE, TÜM ÇALIŞANLARIMIZIN YARALANMALARININ VE İŞ KAZALARI VE MESLEK HASTALIKLARININ ÖNLENMESİ TEMEL AMACIMIZDIR. BU AMACA ULAŞILMASI İÇİN ISG YÖNETİM SİSTEMİMİZİN GERÇEKLEŞTİRDİĞİMİZ TASARIMLARA KATKI SAĞLAMASINI, POLİTİKA, AMAÇ VE HEDEFLERİNİ PERİYODİK GÖZDEN GEÇİRMELERLE, SÜREKLİ GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAMAYI VE YÜRÜRLÜKTEKİ İLGİLİ YASAL DÜZENLEME VE ŞARTLAR İLE MÜŞTERİ ŞARTLARINA UYMAYI HEDEFLİYORUZ

ÇEVRE POLİTİKAMIZ

PROMER MÜHENDİSLİK VE MÜŞAVİRLİK OLARAK SADECE ÇALIŞMA ALANLARIMIZDA ÇEVREYE DUYARLI OLMAKLA KALMAYIP, FAALİYET ALANLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA KATKI SAĞLADIĞIMIZ PROJELERDE AŞAĞIDAKİ PRENSİPLERİN İŞLETİLMESİNİ SAĞLAYARAK ÇEVRENİN KORUNMASI TEMEL AMACIMIZDIR.
BU AMAÇLA;

 1. TÜKETİM ALIŞKANLIKLARIMIZI SORGULAYARAK ATIKLARIMIZI AZALTMAYI, KAYNAĞINDA AYRIŞTIRMAYI VE KİRLİLİĞİ ÖNLEMEYİ,
 2. DOĞAL KAYNAKLARIN KULLANILMASINI AZALTMAYI VE KAYNAKLARIN VERİMLİ KULLANILMASINI SAĞLAMAYI,
 3. PROMER’İN ETKİNLİKLERİ İLE İLGİLİ YASAL DÜZENLEME VE ŞARTLAR İLE MÜŞTERİ ŞARTLARINA UYMAYI,
 4. SİSTEMİMİZİN POLİTİKA, AMAÇ VE HEDEFLERİNİ PERİYODİK GÖZDEN GEÇİRMELERLE, SÜREKLİ GELİŞTİRİLMESİNİ SAĞLAMAYI,

HEDEFLİYORUZ.

 

KURUM DÖKÜMANLARI

 

 
COPYRIGHT © 2011 PROMER MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ. | DESIGNED BY LASTRENDER ART STUDIOS
PROMER ENGINEERING background image
The bezel of the watch is yellow 18 karat gold. The case of the rolex replica sale. The date window is at 6:00 hours. Croton 12 Diamonds Watch: This is a rolex replica. It comes in 14-karat white gold. The bezel comes with six diamonds on the bottom and top. The strap of the rolex replica uk is metallic that complements the look of the watch. The Croton 12 Diamonds watch looks amazing and you can change the strap whenever you want. The 10-karat Solid Gold rolex replica: This Solid Gold Vintage Watch has 17 jewels and works in a fine condition. The watch comes with a distinctive stem that is situated at 12:00 hours. Croton 14-karat Lady's hublot replica uk: The dial of this rolex replica uk is labeled as Croton Incabloc Nivada Grenchen Swiss. The case is cushion shaped.